Alexander And Wilks Hammered Face Round Cup Knob 30mm Dark Bronze AW820-30-DBZ
  • Alexander & Wilks
  • Hanover Cupboard Knob
  • Hammered Finish To Face
  • Knob Diameter – 30mm
  • Knob Depth – 7mm
  • Projection – 26mm