Alexander And Wilks Knurled T-Bar Cabinet Pull 224mm C/C Dark Bronze Pvd AW809-224-DBZPVD
(20 customer reviews)
  • Alexander And Wilks
  • Knurled T-Bar
  • Cabinet Pull Handle
  • Centres :-224mm
  • Projection – 39mm
  • Bar Diameter – 15mm
  • Length – 262mm